Notikumi

21. augustā notiks SIA "Dobeles ūdens" uzklausīšanas sanāksme par pakalpojumu tarifu projektu
11.08.2014
paziņojumi

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk - Regulators) 2014. gada 21. augustā plkst. 12.00 Dobeles novada pašvaldības ēkas 3.stāva zālē, Brīvības ielā 15, Dobelē, Dobeles novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par sabiedrības ar ierobežotu atbildību ''DOBELES ŪDENS'' iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Dobeles novadā.

 

Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis SIA ''DOBELES ŪDENS" pilnvaroto pārstāvi, kas varēs komentēt iesniegtā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA ''DOBELES ŪDENS" iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Dobeles novadā.

 

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt  pa telefonu vai e-pastu līdz 2014. gada 20. augustam (kontaktpersona Agnese Alute, tel.67873195;  agnese.alute@sprk.gov.lv).

 

Iepazīties ar SIA ''DOBELES ŪDENS" iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu var Regulatora mājaslapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā: Par SPRK/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes.

 

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā, un gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

 

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

 

Informē:

Agnese Alute

SPRK Kurzemes reģiona nodaļas

vecākā eksperte